Atrodiet savus failus dažu sekunžu laikā, mākonī atzīmējot tos ar grāmatzīmēm

Daudzu uzņēmumu mērķis ir iespēja uzglabāt, pārvaldīt un kopīgot datus mākonī. Mēs visi vēlamies ātri un vienkārši atrast uzdevumu veikšanai nepieciešamos failus. Pašreizējās sistēmās mēs bieži vien veltām pārāk daudz laika savu failu un mapju struktūras pārlūkošanai. Bet ja nu mēs varētu pēc vajadzības atzīmēt savus failus? Ja mēs varētu tos sameklēt un ērti pārlūkot? Mums ir labas ziņas: Tas ir viegli izdarāms mūsu mākoņplatformā 3DEXPERIENCE.

Platformā 3DEXPERIENCE, varat uzglabāt datus sadaļā Collaborative space, izmantojot rīkus, ko piedāvā Collaborative Industry Innovator loma. 

Collaborative Space ir jūsu datu glabātuve, un tajā var būt milzum daudz failu, kā arī vajadzības gadījumā to var vēl vairāk palielināt. Šeit faili tiek uzglabāti, bet tie nav sakārtoti mapju struktūrā. Taču neuztraucieties; Jums nevajadzēs ritināt glabātuves logu, meklējot failus. Ne jau šeit jūs pārvaldāt savus failus.  

Tā vietā 3DEXPERIENCE piedāvā atsevišķus rīkus, kas ļauj ātri un vienkārši piekļūt jūsu datiem. 

Uzsākot darbu, svarīga ir grāmatzīmju izmantošana ar lietotnes Bookmark Editor palīdzību. Vēl viens veids ir lietotnes 3Dsearch izmantošana, par kuru rakstīsim citā publikācijā.

Atzīmējiet savus failus, izmantojot lietotni Bookmark Editor

Grāmatzīmju struktūras iestatīšanu platformā 3DEXPERIENCE var uzlūkot kā mapju struktūras iestatīšanu koplietotajā tīkla diskā, lai gan pastāv dažas atšķirības attiecībā uz darbības veidu. Šīs atšķirības nodrošina jums daudz lielāku pielāgojamību un brīvību failu pārvaldībā. 

Mēģiniet paraudzīties uz grāmatzīmēm kā uz tagiem. Tā vietā, lai ievietotu failus GRĀMATZĪMĒS, kā to darītu, ievietojot failu MAPĒ, jūs pievienojat grāmatzīmi FAILAM, piemēram, kā tagu. Tas nozīmē, ka failam var būt pievienota ne tikai viena bet gan vairākas grāmatzīmes.

Tomēr grāmatzīmju struktūras pārlūkošana ir ļoti līdzīga parastās mapju struktūras pārlūkošanai. Grāmatzīmes tiek organizētas lietotnē Bookmark Editor kā:

  • Grāmatzīmju darbavietas 
  • Grāmatzīmju mapes 

Grāmatzīmju darbavieta apzīmē galveno mapi, bet grāmatzīmju mapes ir apakšmapes, un failus var pievienot jebkurā vēlamajā līmenī. Paskatieties:

Ērti pārvaldiet un kopīgojiet ar grāmatzīmēm atzīmētos failus 

Failus ar grāmatzīmēm var vienkārši koplietot ar citiem lietotājiem jūsu organizācijā. Tā kā vienam failam var pievienot vairākas grāmatzīmes, dažādi lietotāji var izveidot vairākas struktūras un pārkārtot grāmatzīmes pēc vajadzības. Jūs iegūstat visas iespējas, kas ir nepieciešamas iestatījumu pielāgošanai. 

Lietotnē Bookmark Editor varat veikt dažādas darbības. Jūs varat:  

  • Skatīt un rediģēt metadatus
  • Pārvaldīt gatavības stāvokļus
  • Izveidot redakcijas vai atzarus
  • Skatīt failu struktūru
  • Un darīt vēl daudz ko citu 

Varat to arī apvienot ar citām lietotnēm platformā 3DEXPERIENCE, ievelkot un nometot saistīto saturu – piemēram, uz lietotnes 3DPlay, lai skatītu failus, vai uz mākonī bāzētām projektēšanas lietotnēm, piemēram, xShape un xDesign u.c. 

Varat arī abonēt dokumentu, lai sekotu līdzi šī dokumenta atjauninājumiem un izmaiņām. Tādā gadījumā jūs saņemsiet paziņojumu, kad tiks veiktas izmaiņas, piemēram, tiks mainīts gatavības stāvoklis, vai, pamatojoties uz šo failu, tiks izveidota jauna faila versija. 

Lietotnes Bookmark Editor integrēšana platformā SOLIDWORKS

Ja strādājat ar SOLIDWORKS galda datora sistēmu, varat piekļūt visai tai pašai informācijai no SOLIDWORKS, izmantojot pievienojumprogrammu 3DEXPERIENCE. Uzdevumrūtī atlasiet 3DEXPERIENCE, lai pieteiktos kā lietotājs, un jums būs pieejamas lietotnes, kuras būtu pieejamas arī platformā, tostarp lietotne Bookmark Editor ar visu saturu no jūsu organizācijas. 

Izveidojot jaunu failu platformā SOLIDWORKS vai strādājot ar failu, kas vēl nav ticis saglabāts platformā 3DEXPERIENCE, sākotnējās saglabāšanas laikā platformā varat tam pievienot grāmatzīmes. Pievienojumprogrammā izvēloties “Saglabāt ar opcijām”, tiks atvērts saglabāšanas dialoglodziņš ar papildu opcijām, lai jau esošām grāmatzīmēm pievienotu vienu vai vairākus aktīvus dokumentus. 


Lasīt vairāk: How to organize your files in 3DEXPERIENCE


Dodieties uz mākoni un ietaupiet laiku, pārvaldot savus failus 

Pārvietojot datu pārvaldību mākonī, jūs iegūstat tādu failu pārlūkošanas brīvību un pielāgojamību, kāda nav iespējama parastajā galda datora failu un mapju struktūrā. Platformā 3DEXPERIENCE grāmatzīmes atzīmē jūsu failus, lai jūs vienmēr varētu atrast meklēto tikai dažu sekunžu laikā. Sistēmu var pielāgot jūsu vēlmēm, un failu uzglabāšana, koplietošana un rediģēšana kļūst tik vienkārša kā nekad agrāk.  

Vai vēlaties zināt, kādas iespējas tas paver jums un jūsu darba vietai vai uzņēmumam?

Par tām droši jautājiet mums

Bezmaksas lejupielāde

CAD dokumentus katru dienu dzēš vai pārraksta. Datu zaudēšanas patiesā cena ir aprakstīta e-grāmatā, kas sniedz jaunas idejas par to, kā atrisināt PDM problēmas.