PLM Group iegādājās klientu bāzi no Axelent Solutions AB, kas ir viens no pasaulē vadošajiem uzņēmumiem drošības risinājumu jomā.   “Mūsu klientu bāzes apvienošana nozīmē uzlabotu klientu atbalstu un apmācību, nodrošinot, ka mūsu klienti saņem visaugstākā līmeņa pakalpojumus. Turklāt mūsu paplašinātās iespējas dod mums iespēju izstrādāt novatoriskus risinājumus, kas sniedz…

PLM Group iegādājas norvēģu 3DEXPERIENCE tālākpārdevēju PLM Technology AS.   „Mēs cenšamies nodrošināt visiem klientiem piekļuvi plašākām zināšanām par simulācijām.” – Jan Lundström, PLM Group vadītājs

Teamworks ir nostiprinājis mūsu pozīcijas Dānijas tirgū un papildinājis PLM Group ar pārsteidzošu vietējo pieredzi un klātbūtni.   „Mēs uzskatām, ka abu uzņēmumu daudzus gadus ilgā pieredze un spēcīgā kultūra apvienosies, lai sniegtu mūsu klientiem vislabākos padomus.” – Henrik Østergaard, PLM Group vadītājs valstī, PLM Group

Uzņēmums Liljedahl Group dibināts 1982. gadā. Šobrīd viņiem pieder septiņi holdingi ar 12 miljardu apgrozījumu.   “Sadarbībā ar LMT Group varam paplašināt Industry 4.0 un digitalizācijas risinājumu piedāvājumu saviem klientiem.” – Jan Lundström, PLM Group vadītājs.

Mūsu galvenais birojs atrodas Malmē stratēģiskās atrašanās vietas dēļ, un tas darbojas kā centrālais mezgls visiem mūsu 17 birojiem.

Zviedru uzņēmuma MP Engineering dibinātājs Martin Poulsen deviņdesmito gadu sākumā no konsultāciju pakalpojumu pārdošanas pārgāja uz CAD risinājumiem. Pēc SOLIDWORKS atklāšanas 1994. gadā uzņēmums kļuva par vērtīgu tālākpārdevēju.

Solid Design House bija pirmais uzņēmums Dānijā, kas izmantoja SOLIDWORKS 3D CAD vien sešus mēnešus pēc tam, kad izgudrotājs Jon Hirschstick un viņa komanda komercializēja šo vadošo projektēšanas programmatūru korporatīvajā Amerikā.

Timo Talvio 1998. gadā Somijā nodibināja uzņēmumu, kura mērķis bija pārdot tālāk SOLIDWORKS programmu Somijas 3D CAD lietotājiem. Šis uzņēmums lika pamatus uzņēmumam CadOn Oy, kura dibināšanu pabeidza 2001. gadā.