Izmēģiniet SOLIDWORKS 2019 Beta versiju pārlūkprogrammā!

Ik gadu, SolidWorks saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem piedāvā jaunu un uzlabotu porgrammatūras versiju. Arī šis gads nav izņēmums – jaunā versija un tehniskais atbalsts no PLM Group būs pieejams mūsu klientiem ar aktīvu abonēšanas līgumu. Gadu gaitā ir izveidojusies tradīcija, ka jaunā versija plašākai auditorijai tiek piedāvāta rudens mēnešos, tādēļ arī mēs aicinam Jūs piedalīties SolidWorks 2019 seminārā un izzināt jaunākās programmatūras versijas rīkus un funkcijas.

Jau vasaras sākumā, inženieri entuziasti un dziļdomājošie projektētāji varēja iesaistīties un palīdzēt testēt SolidWorks 2019 Beta versiju. Arī mēs, PLM Group, esam šo entuziastu sarakstā, kā arī zinam daudzus mūsu klientus, kuri labprāt piedalījās un dalījās ar savu pieredzi.

Bet jāteic, ka veicot Beta produktu testus var rasties dažādas kļūmes Jūsu izmanotajās iekārtās, tādēļ SolidWorks iesaka veikt Beta versijas instalāciju tikai uz iekārtām, kas netiek lietotas ražošanas vajadzībām un, izmantot datu kopijas.

Mēs piekrītam šim ieteikumam, bet cik daudziem ir papildus CAD darba vieta tikai testu veikšanai?

Ja uzņēmumam nav ražošanas bāzes, tad Beta versiju var izmantot arī uz esošās iekārtas ar kopētiem datiem. Daži no mūsu kolēģiem izmanto arī virtuālo vidi – SolidWorks atbalsta gandrīz visas tās versijas.

Vai ir vienkāršāks veids kā piekļūt un izmantot SolidWorks 2019 Beta?

Vai ir dzirdēts par MySolidworks?

My.Solidworks.com ir vietne, kur SolidWorks apkopo dažādus informācijas kanālus (forumus, blogus, modeļu bibliotēkas, tips&tricks u.c.), lai klienti varētu viegli un ātri atrast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un uzzināt vairāk par specifiskiem produktiem.

Atverot My.solidworks.com un reģistrējoties/ielogojoties ar savu ”SOLIDWORKS ID” Jums būs pieeja SOLIDWORKS 2019 Beta versijai pārlūkporgrammā, kur nav nepieciešams veikt papildus instalāciju uz Jūsu iekārtas.

Lai nodrošinātu šo pakalpojumu, SolidWorks izmanto Frame un Jums būs pieejami paraugfaili, What’s new dokumentācija un iespēja veikt savienojumu ar Google Drive, Dropbox vai citām datu uzglabāšanas vietnēm, ja plānots veikt Beta versijas testu ar jau esošiem pašu failiem.

Tagad, veikt SolidWorks Beta testu ir pavisam vienkārši! Aicinam izmantot šo iespēju un izmēģināt jaunākās SolidWorks iespējas!

 

Vairāk informācijas par SolidWorks 2019 Beta >>