Izmēģiniet SOLIDWORKS bezmaksas – tiešsaistē!

Vai Jums kādreiz ir bijusi vēlme izmēģināt SolidWorks, lai saprastu, vai tas ir kaut kas, kas būtu noderīgs Jums? Tagad to ir iespējams izdarīt! Solidworks Premium tiešsaistes izmēģinājums – laikam un vietai nav nozīmes! Jums nav nepieciešama lejupielāde vai instalācija – Jūsu bezmaksas izmēģinājums tiek aktivizēts Jūsu izmantotajā web pārlūkā caur MySolidWorks.

Lai būtu vieglāk uzsākt lietot SolidWorks, Jums ir piekļuve simtiem apmācību video un dažādiem apmācību materiāliem.

 

 

Kā tikt pie bezmaksas SolidWorks tiešsaistes izmēģinājuma?

Solis nr.1: Dodieties uz my.solidworks.com/try-solidworks un izveidojiet bezmaksas profilu, izvēlieties “Join” un sekojiet uzstādījumu palīgam. Ja Jums jau ir izveidots MySolidworks profils, izvēlieties “Log In”. Freetrial1
Solis nr.2: Kad esat reģistrējies/ienācis sistēmā, Jūs varat aktivizēt izmēģinājumu nozpiežot uz “Launch” pogas. Valoda un lietošanas serveris tiks definēts automātiski atbilstoši Jūsu atrašanās vietai.

Freetrial2

 

Solis nr.3: Nospiediet “OK” un apstipriniet, ka piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Tagad Jūs esat gatavs darboties! Ņemiet vērā, ka izmēģinājuma laiks ir 2 stundas no aktivācijas brīža. Ja Jums ir nepieciešams ilgāks laiks, lai izmēģinātu visas SolidWorks piedāvātās iespējas, sazinieties ar mums un mēs pagarināsim Jūsu bezmaksas izmēģinājuma laiku.
Freetrial3

 

Paraugi: Izmēģinājuma laikā, Jums ir pieeja vairāku kopsalikumu un rasējumu piemēri un paraugi. Tos varat izmantot: File ➔ Open … izvēlieties <This PC \ Documents \ SOLIDWORKS Product Trial \>. Vai nospiediet “R” pogu un uz ekrāna parādīsies saraksts ar jaunākajiem pievienotajiem paraugiem.

Jūsu faili: Uzglabājiet savus failus tiešsaistē (Box, Google Drive, Dropbox). To ir iespējams izdarīt izmantojot ikonas, kas atrodas labajā apakšējā stūrī. Dati, kas tiks uzglabāti lokāli, pēc izmēģinājuma beigām tiks dzēsti.

Pieeja citiem SolidWorks pievienojuma rīkiem

Jums ir piekļuve dažādiem SolidWorks pievienojuma rīkiem, kā eDrawings un SolidWorks Visualize izmantojot zobrata formas ikonu kreisajā apakšējā stūrī. Šeit Jūs varat arī pārslēgties no viena pievienojuma rīka uz citu vai pabeigt savu izmēģinājumu.
Freetrial4

 

Pieeja apmācību video

Dodieties uz My.Solidworks.com ➔ Training ➔ Catalog. Kreisās puses slejā, atradīsiet dažādus jaunākos video un to filtrēšanas iespējas. Izmantojot filtrus ir pavisam vienkārši atlasīt vai meklēt tieši Jums nepieciešamos video un atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem. Veiciet atlasi sadaļā “Free Lessons” izvēloties “Lesson Type” un pieejas veidu “Guest”.

Freetrial5

 

Piesakieties bezmaksas izmēģinājumam!