Viens solis līdz racionāli un efektīvi strādājošam uzņēmumam! Sākam ar patiesiem stāstiem…

“PLM risinājuma ieviešana aizņems pārāk daudz laika – mēs gribam rezultātu TULĪT!”

“Mēs izprotam PLM stratēģijas un risinājuma ieviešanas nozīmību, bet mums tam nepietiek līdzekļu.”

“Mēs raizējamies, ka PLM risinājuma ieviešana radīs darba procesu pārrāvumus. Un, vai šis risinājums būs atbilstošs mūsu jau esošiem biznesa procesiem?”

Saprotams, ka PLM stratēģijas un risinājuma ieviešana un izvietošana rada daudz jautājumu, izaicinājumu un bažu.

Lai tas būtu Jūsu laika vērts, PLM risinājumam ir jābūt viegli ieviešamam, finansiāli izdevīgam un vienkārši lietojamam ikvienam no uzņēmuma darbiniekiem. Bet vissvarīgāk – tam jānodrošina ātra peļņa.

Ja PLM risinājuma ieviešana Jums aizņems 3 vai 4 gadus un, tas būs pārmērīgi dārgs prieks, tad ziniet – tas bremzēs visu Jūsu darba procesu. Jūs palaidīsiet garām Jums piedāvātās iespējas un kļūsiet mzāk konkurētspējīgi.

Kādas ir Jūsu izvēles iespējas? Saņemties un pieņemt risinājumu, kurš sola ieguvumus tikai tālā nākotnē, vai arī palikt pie esošās sistēmas, izlikties, ka Jums tas nav nepieciešams riskējot palikt aiz borta. Neizklausās iepriecinoši, vai ne?

 

Vai zinājāt, ka ir arī trešā iespēja? Smart PLM!

SmartPLM-logo

Smart PLM ir risinājums, kurš paredz ātru ieviešanas procesu un īsu investīciju atmaksas periodu. Smart PLM ir “bottom up” pieeja, kur PLM iespējas tiek īstenotas gudri – sperot soli pa solim – katrā produkta izstrādes stadijā tiek piemeklēts īstais risinājums!
Esiet pirmie – esiet racionāli un efektīvi strādājošs uzņēmums! Noskatieties video un uzziniet, kā ar Smart PLM palīdzību radīt, ieviest inovācijas un konkurētspējīgus risinājumus Jūsu uzņēmumam.

 

 

Samazinam risku, palielinam ieguvumu! Smart PLM veido jūsu iespējas pakāpeniski un piedāvā risinājumu ikvienam jūsu produktu izstrādes procesa posmam. Šādi – samazinot risku, ka projekta izmaksas pārniegs ieplānoto budžetu un projekts attīstīsies noteiktajā laika periodā.

 

Ātrāka, labāka un lētāka ražošana!

Smart PLM var būt Jūsu ražošanas procesa brīnums! Tas uzlabo sadarbību, lai termiņu ievērošana nesagādātu raizes. Nodrošiniet kvalitatīvu un konkurētspējīgu produktu ražošanu ieviešot racionālus un efektīvus ražošanas procesus. Noskatieties video un uzziniet vairāk.

 

 

Kā iepirkumi var būt Jūsu konkurētspējas pluss?

Smart PLM puts you in the driver’s seat when it comes to purchasing. It streamlines your purchasing by involving suppliers early on in the process for quicker, accurate quotes. Which means you can supply better products at lower prices and faster than expected, giving you the edge over your competition. The video below explains more.
Ar Smart PLM Jūs esat vadītāja krēslā, kad runājam par iepirkumiem. Tiek optimizēts iepirkumu process, iesaistot piegādātājus jau procesa sākuma posmā, tādējādi gūstot ātrākus un precīzākus piedāvājumus. Tas nozīmē, ka Jūs varat piegādāt kvalitatīvākus un labākus produktus par zemāku cenu ātrāk, nekā paredzēts. Vairāk informācijas video.

 

Vairāk laika inovācijām, vairāk laika zinātnei!

Projektu atkārtota izmantošana, monotonu atkārtojošu uzdevumu samazināšana, prototipu skaita samazināšana — ja tas viss ir īstenots, tad inženieriem atliek darīt to, ko viņi prot vislabāk: radīt inovācijas. Ko tas nozīmē jūsu uzņēmumam? Modernākus, labākus produktus, kas tirgū tiek piedāvāti ātrāk. Noskatieties video un uzziniet vairāk.

 

Vairāk triku Jūsu Mārketinga & Pārdošanas komandu cepurē!

Neatkarīgi no Jūsu uzņēmuma lieluma – Jūs varam būt labākie. Ātrs un elastīgs tirgus virzības process kooperējas ar Mārketinga un Pārdošanas komandām – vairāk noslēgtu darījumu, lielāka peļņa, labāka konkurētspēja! Tas viss ar Smart PLM! Uzziniet vairāk noskatoties video.

 

Paaugstinam pēcpārdošanas ieņēmumus!

Kā būtu, ja rezerves daļas tiktu ražotas tikai pēc pieprasījuma un ar 3D drukas palīdzību? Kā būtu, ja Jūs varētu izgatavot viegli saprotamas lietotāja rokasgrāmatas un instrukcijas? Kā būtu, ja Jūsu klienti pavisam vienkārši varētu tos pasūtīt tiešsaistē bez Jūsu palīdzības? Ar Smart PLM tas ir iespējams! Noskatieties video un uzziniet vairāk.

 

Mēs esam šeit, lai būtu Jūsu labākais atbalsts!

Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!