LMT Group savas platformas paplašināšanai iegādājusies uzņēmumu PLM Group

LMT Group ir tehnoloģiju tirdzniecības grupa, kurā ietilpst uzņēmums „Ravema” (darbojas Zviedrijā, Norvēģijā un Somijā) un uzņēmums „Din Maskin”(darbojas Zviedrijā un Norvēģijā). Grupā ir nodarbināti aptuveni 185 darbinieki, un tās apgrozījums sastāda aptuveni 900 miljonus Zviedrijas kronu. Sadarbībā ar PLM Group LMT Group ir iecerējusi izveidot stabilu un spēcīgu platformu, kas kalpos par pamatu uzņēmuma konkurētspējai nākotnē.

PLM Group ir korporācijas „Dassault Systèmes SolidWorks” lielākais partneris inovatīvo programmatūras produktu jomā ar vairāk kā 5000 klientiem Ziemeļeiropā. Kopš 2014. gada PLM Group ir arī 3D Systems, HP un MarkForged 3D drukas iekārtu izplatītājs. PLM Group ir vairāk nekā 20 gadu pieredze sniedzot atbalstu un darbojoties ar dažādu klientu vajadzībām, nodrošinot un piedāvājot kvalitatīvu produktu projektēšanu un ražošanu ātrākā laika posmā. Uzņēmuma apgrozījums ir aptuveni 350 miljoni Zviedrijas kronu un, tajā nodarbināti aptuveni 130 darbinieku. Plašāka informācija par PLM Group pieejama vietnē www.plmgroup.lv.

LMT Group AB izpilddirektors Jorgens Fredssons (Jörgen Fredsson) stāsta: „Uzņēmuma PLM Group iegāde atbilst mūsu stratēģiskajiem mērķiem – sniegt ieguldījumu tirdzniecības jomā, kur galvenā uzmanība tiek vērsta jauno tehnoloģiju attīstībai un prasmēm darbā ar tām. Notiekošais process mums paver durvis jaunu produktu un tirgus jomām.”

„Sadarbībā ar LMT Group mēs varam radīt un piedāvāt saviem klientiem vēl kvalitatīvākus risinājumus Industry 4.0 un digitalizācijas ietvaros,” teic PLM Group izpilddirektors Jans Lundströms (Jan Lundström).

LMT Group apvienotie uzņēmumi ir vadošie savā jomā, kas piedāvā ražošanas risinājumus, izmantojot mašīnas, automatizāciju, rīkus, rūpniecības palīgmateriālus un to papildinošo pēcpārdošanas tirgu Ziemeļvalstu ražošanas nozarē. To vīzija ir radīt klientiem unikālu vērtību, veidojot ilgtermiņa biznesa attiecības un uzņemoties pilnīgu atbildību par procesu. Šī mērķa sasniegšanai tiek izmantoti vadošie produkti un piegādātāji, piemēram, „Mazak”, „Hoffmann Group” un „Prima Power”, kā arī kvalificēti un radoši darbinieki.

LMT Group ilgtermiņa mērķis ir izveidot plašu un stabilu platformu, kuras pamatā ir uz vērtībām balstīta tehnoloģiju tirdzniecības nozare. Grupas izveide dažādās tehnoloģiju nozarēs ar līdzīgām biznesa idejām ļaus radīt kompetenci un spēju ikviena uzņēmuma izaugsmei nākotnē. Tāpat, tā pastiprinās LMT Group klātbūtni tirgū un palielinās potenciālu iekļūt tādās nākotnes izaugsmes jomās kā, piemēram, 3D druka.

 

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzam sazināties ar:

LMT Group izpilddirektoru Jorgenu Fredssonu, zvanot pa tālruni +46 (0)370 488 50, vai rakstot uz jofr@ravema.se

 

Par LMT Group un Liljedahl Group

LMT Group ietilpst divi uzņēmumi: „Ravema” (Zviedrija, Norvēģija un Somija) un „Din Maskin” (Zviedrija un Norvēģija). www.lmtgroup.se

LMT Group ir viens no septiņiem, ģimenes uzņēmumam „Liljedahl Group” pilnībā piederošajiem holdinga uzņēmumiem. Tāpat „Liljedahl Group AB” ir lielākais biržas sarakstā iekļautā uzņēmuma „Bufab AB” īpašnieks. Kopumā grupā tiek nodarbināti 1400 darbinieki, un tās apgrozījums ir 11 miljardi Zviedrijas kronu. www.liljedahlgroup.se/en