My.SolidWorks ceļvedis

Kur visbiežāk tiek meklēta informācija, kad rodas jautājums par SOLIDWORKS? Google, Youtube? Kur atrast SOLIDWORKS domubiedru grupas, kur dalīties ar pieredzi, saņemt padomus un papildināt savu zināšanu krātuvi?

My.SolidWorks ir vieta, kur rast atbildes – un Jums tā ir pieejama! Viss kas jādara – jāizveido lietotāja konts. My.SolidWorks ir bezmaksas rīks, kas ir ieejams ikvienam interesentam.

Noskatieties video, kur Mikkels (Mikkel Marrot) stāsta un rāda kā darboties ar My.SolidWorks portālu:

Kas tad īsti ir My.SolidWorks portāls?
My.SolidWorks ir vieta, kur SOLIDWORKS pārstāvji ir apkopojuši visus lielākos blogu, forumu un Twitter ierakstus, Youtube video, SPR (Software Performance Reports) un SOLIDWORKS ZInāšanu Bāzi vienā vietā. Bet arī tas vēl nav viss – SOLIDWORKS eksperti ir paši izveidojuši 767 augstas kvalitātes izglītojošus video, kur Jūs pat varat lejupielādēt failus, kuri tajos tiek rādīti un apskatīti. Papildiniet savas zināšanas un pieredzi jebkurā laikā!

My.SolidWorks ir trīs dažādas iespējas:
1. My.SolidWorks – bezmaksas rīks, kur pieejamas visas augšminētās funkcijas un rīki;
2. My.SolidWorks Stadard – bezmaksas rīks, ja Jums ir aktīva SOLIDWORKS licences abonēšana, kur pieejama vēl papildus informācija jau augšminētajai;
3. My.SolidWorks Professional – maksas rīks, ja Jums ir aktīva SOLIDWORKS licences abonēšana, kur pieejamas gan augšminētās funkcijas, rīki un vēl papildus iespējas!

My.SolidWorks noder arī tad, ja Jums pieder ražošanas uzņēmums, kuru vēlaties reklamēt, vai meklējat kādu sadarbībai. Šeit varēsiet atrast gan CNC, Sheet Metal, Tool Testers un 3D drukas ražotājus vai kāds cits, kurš meklē sev piemērotāko ražotāju atradīs Jūs!

My.SolidWorks ir vieta, kur satiekas entuziasti no visas pasaules – komunicējiet, uzziniet vairāk un patērējiet savu laiku lietderīgi! Uz My.SolidWorks –>

Uzzināt vairāk!