Piecas funkcijas laika taupīšanai programmā SOLIDWORKS 2023

Jaunā versija ir tepat aiz stūra. Tāpēc, manuprāt, ir īstais laiks aprunāties ar diviem no mūsu zinošākajiem tehniķiem, lai noskaidrotu viņu domas par jauno versiju: SOLIDWORKS 2023. 

Helēna Eidgarde un Jenss Andertofts ir divi mūsu zinošākie tehniķi ar vairāk nekā 20 gadus ilgu pieredzi darbā ar SOLIDWORKS. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka viņi jau ir izmēģinājuši jauno versiju. Ko viņi par to domā? Noskaidrosim!

Kura SOLIDWORKS 2023 funkcija piesaistīja jūsu uzmanību visvairāk?

Helēna saka, ka tā noteikti ir jaunā Configured Skipped Instances in Patterns, savukārt Jenss vairāk izmanto jauno Automatically Optimized Resolved Mode.

„Šī ir lieliska jauna funkcija, kas galvenokārt palīdzēs jauniem vai nepieredzējušiem lietotājiem ietaupīt laiku un izvairīties no neskaidrībām, strādājot ar mezgliem.”  

Bet kā šīs funkcijas var palīdzēt lietotājiem ietaupīt laiku ikdienas uzdevumu veikšanai?

Jenss turpina: „Tā kā nav manuāli jāseko līdzi Lightweight/Resolved komponentēm, lietotājs var koncentrēties uz projektēšanas darbu. Tā kā šis iestatījums ir pieejams katram lietotājam pēc izvēles, pieredzējušāki lietotāji joprojām var izvēlēties strādāt parastā veidā, manuāli pārvaldot Lightweight/Resolved komponentes. Tātad tā ir ļoti noderīga un pielāgojama jauna iespēja, kas, manuprāt, patiks lietotājiem. 

Turklāt, tā kā es daudz strādāju ar PDM (produktu datu pārvaldība), man ļoti patīk visi jaunie mazie uzlabojumi, kas ir ieviesti šajā versijā. Lai arī tie, iespējams, šķiet niecīgi, es domāju, ka tie palīdzēs ikdienas darbā ar  SOLIDWORKS PDM.

5 aega säästvat funktsiooni SW 2023

Helēna uzskata, ka jaunā funkcija Configured Skipped Instances in Patterns ietaupīs lietotājiem daudz laika un atvieglos darbu tiem, kuri strādā ar konfigurāciju un vēlas mainīt modeļa instances dažādās konfigurācijās. 

Ko jūs sagaidāt no atklāšanas pasākuma šogad?

Jenss: „Tā kā šī ir mana pirmā reize, kad uzstāšos atklāšanas pasākumā klātienē, es noteikti nervozēšu. Taču es arī priecājos, ka pēc pandēmijas gadiem beidzot varēšu satikt visus mūsu klientus aci pret aci un piedāvāt visus lieliskos jaunumus, kas būs pieejami kopā ar SOLIDWORKS jauno versiju.”

Helēna: „Šogad es ceru paziņot klientiem daudz labu ziņu. Lieliski ir arī tas, ka tagad, kad atkal notiek klātienes pasākums, mums būs laiks parunāt ar visiem SOLIDWORKS lietotājiem!”

Kāda ir jūsu iecienītākā funkcija iepriekšējās versijās?

Helēna: „Mana iecienītākā funkcija iepriekšējās versijās ir S taustiņš, kā arī funkcija Command Search. Tā ietaupa daudz laika, jo man nav jāmeklē savas komandas. To ir viegli lietot un var pielāgot tā, kā es to vēlos.”

Jenss: „2019. gadā tika ieviesta uzlabota grafikas izstrādes procedūra. Tā jau toreiz bija laba, taču ar katru gadu tā kļuva aizvien labāka, un tagad tā ir izcili laba funkcija ikvienam lietotājam. Vēl viena iecienītākā funkcija ir Drawing Detailing Mode, kas pirmo reizi parādījās programmā SOLIDWORKS 2020. Šī funkcija būtiski samazina laiku, kas tiek pavadīts, gaidot rasējumu ielādi.”


Vai vēlaties uzzināt vairāk par jaunajām funkcijām un iespējām?

Reģistrējieties mūsu vietējam pasākumam What’s New SOLIDWORKS 2023, kas notiks novembrī. Varbūt jūs atklāsiet kādu jaunu, lielisku funkciju papildus tām, ko minēja Helēna un Jenss?

Piesakieties pasākumam šeit.