PLM Group attīstība

Raugoties nākotnē, vienmēr ir svarīgi atcerēties, savas darbības sākumu.

Jau vairāk nekā 25 gadus PLM Group ir devusi iespēju cilvēkiem un uzņēmumiem īstenot savas inovatīvās idejas. Gadu gaitā esam mainījušies, auguši un attīstījušies. Tomēr mūsu galvenais mērķis ir palicis nemainīgs. Ieviešot jauninājumus ražošanas nozarē, mēs uzplaukstam, un, lai gūtu panākumus šajā jomā, mums ir jāiet līdzi laikam.

Tāpēc, raugoties nākotnē, mēs redzam jaunus uzņēmumus, citādu pieredzi un daudz lielisku inovāciju

Laiks iepazīt gaidāmos jaunumus un atklāt, pie kā mēs esam strādājuši.

Inovāciju centrs – inženierzinātņu rotaļu laukums

Mūsu Inovāciju centrs tika izveidots, balstoties uz mūsu vēlmi radīt tādu iestādi, kur ikviens varētu atklāt, izveidot un optimizēt savus ražošanas centienus un savām acīm redzēt, ko var sniegt jaunākie tehnoloģiskie sasniegumi

Inovāciju centrs atrodas Vērnamū (Värnamo), Zviedrijā, un, izmantojot 3D druku, tas palīdz īstenot dažādas idejas. Iepazīstiet dinamisko aditīvās ražošanas pasauli, apmeklējot mūsu uzņēmumu.

Addinor – jūsu sabiedrotais aditīvajā ražošanā

Saskaņā ar mūsu apņemšanos attiecībā uz inovāciju ieviešanu, mēs ar prieku vēlamies iepazīstināt jūs ar Addinor– mūsu jaunāko pakalpojumu sniedzēju, kas specializējas aditīvās ražošanas risinājumos. Addinor ir mūsu 3D drukāšanas Biznesa nodaļas daļa, kas piedāvā tehnoloģijas un zināšanas, lai palīdzētu uzņēmumiem atklāt jaunas iespējas aditīvās ražošanas jomā. Šis jaunais zīmols tiks laists klajā 2024. gada 6. maijā.

Addinor turpinās 3D drukas biznesa nodaļas darbu PLM Group ietvaros. Šāda pieeja nodrošinās nepārtrauktu pāreju uz jauno zīmolu visiem klientiem, kuri paļaujas uz uzņēmuma kompetenci un 3D drukas pakalpojumiem. Svarīgākais ir tas, ka jauna zīmola ieviešana veicinās mūsu 3D drukas komandas efektīvāku darbību un radošumu, sniedzot viņiem brīvību radīt, pētīt un atklāt 3D drukas slēpto potenciālu.

Ja jūs interesē mūsu komandas turpmākā darbība, aicinām piesekot Addinor sociālo mediju kanāliem: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube

Ja vēlaties saņemt papildinformāciju un uzzināt par visiem jaunumiem aditīvās ražošanas jomā, aicinām abonēt aditīvās ražošanas biļetenu.


MODSIM – jauns produktu izstrādes rīks

Turklāt mums ir aizraujoši jaunumi 2024. gadam, kas saistīti uz mūsu jauno MODSIM rīku.

Pēc apvienošanās ar Rand Oy, mums ir nepieciešamā tehniskā kompetence, lai atbalstītu mūsu klientu modelēšanas un simulācijas aktivitātes.

Mums ir gandarījums, ka esam apvienojušies ar šāda līmeņa ekspertiem, un ceram pilnveidot savu piedāvājumu.

Mūsu jauno zināšanu līderu vidū strukturālās simulācijas jomā tagad atrodami šādi eksperti: Kilva Arola (Kilwa Ärölä), Vladimirs Dospels (Vladimír Dospěl), Mikko Puhakka, Pekka Sippola un Viktors Almkvists (Viktor Almkvist).

Mēs esam paplašinājuši savu komandu elektromagnētiskās simulācijas jomā, pieņemot darbā Annu Isohetaļu (Anne Isohätälä), kas kļuvusi par mūsu jauno eksperti šajā jomā.

Esam priecīgi, ka mūsu komandā ir arī jauni 3D modelēšanas simulācijas speciālisti: Jarno Sāstamoinens (Jarno Saastamoinen) un Miko Mutka (Mikko Mutka).

Mēs uzskatām, ka turpmākajos gados MODSIM kļūs par arvien nozīmīgāku rīku uzņēmējdarbības jomā. Ražošanas nozarei ir liels potenciāls, kas jāizmanto.

Sekojiet mūsu sociālo mediju kanāliem un abonējiet mūsu MODSIM biļetenu.

Interesē viss, kas saistīts ar MODSIM? Noskatieties Viktora jaunāko video, kurā viņš pastāsta par simulācijas darbplūsmu, izmantojot mākonī izvietoto 3DEXPERIENCE platformu.

Turpmākā attīstība

Mums ir prieks, ka mūsu uzņēmums ir tik veiksmīgi attīstījies. Mūsu uzņēmumu un klientus gaida vēl daudz jaunumu. Aicinām jūs sazināties ar mums, pierakstīties mūsu jaunumiem un sekot sociālajos tīklos, lai gūtu skaidrāku priekšstatu par notiekošo.

Šie atjauninājumi tiek sniegti, lai jūs varētu būt droši, ka mēs joprojām esam jūsu uzticamais inovāciju partneris.