PLM Group kļūst par Dassault Systèmes’ ieviestā jaunā digitāla risinājuma izplatītāju Ziemeļu puslodē

5,000 klientu astoņās Ziemeļeiropas un Baltijas valstīs izmanto un gūst labumu no 3DEXPERIENCE platformas uzlabojot uzņēmējdarbības efektivitāti un digitālo sadarbību

Rīga, Latvija – 04 Maijs, 2017 – PLM Group, Dassault Systèmes SOLIDWORKS izplatītājs Ziemeļeiropā, un Dassault Systèmes – 3DEXPERIENCE, šodien paziņoja, ka līdzšenējā abu uzņēmumu partnerība tiek paplašināta. Papildus jau esošo programmatūru klāstam, PLM Group piedāvās darboties ar 3DEXPERIENCE platformu kā lielākais šī risinājuma izplatītājs dažādām ražošanas industrijām Dānijā, Īslandē, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Turpmāk, Dassault Systèmes’ plašais produktu klāsts būs pieejams PLM Group klientiem, kuri vēlas optimizēt un uzlabot savu biznesa procesu ķēdi un, ražot labākus produktus ātrākā laika posmā izmantojot modernu un aktuālu tehnoloģiju priekšrocības.

Uzņēmums PLM Group ir dibināts 2009. gadā apvienojoties vadošajiem SOLIDWORKS izplatītājiem Ziemeļeiropā. 2014. gadā uzņēmums papildināja savu esošo piedāvājumu klāstu uzsākot 3D drukas printeru tālākpārdošanu. Šobrīd, PLM Group strādā 130 darbinieki 17 birojos astoņās Ziemeļeiropas un Baltijas valstīs. Klienti tiek apkalpoti deviņās dažādās valodās, ieskaitot krievu valodā. Uzņēmuma gada ienākumi ir aptuveni 30 miljonu eiro.

Pēdējo gadu laikā, lielākie klienti ir norādījuši, ka tiem nepieciešams visaptverošs risinājums, kas apvienotu produktu un procesu datu plūsmu tai pat laikā veidojot vienotu darba bāzi visām ieinteresētajām pusēm_MG_1517-2. Tāpat, nozīmīgām tehnoloģiju tendencēm, kā 3D druka, ir nemanāmi jāiekļaujas izveidotajā darba plūsmā. PLM Group akcentē saprotamu, mērogojamu un kvalitatīvu pieeju, kas var palīdzēt ne tikai liela, bet arī maza un vidēja izmēra tirgus dalībniekiem.

Jans LUNDSTRÖMS (Jan LUNDSTRÖM), PLM Group CEO, skaidro: “3DEXPERIENCE platforma atspoguļo mūsu klientu cerības un vēlmes darboties ar elastīgu, efektīvu, zema riska risinājumu, kuru iespējams pielāgot ikviena klienta vajadzībām. Turklāt, platformas vīzija un stratēģija atbilst mūsu ambīcijām – sniegt augstvērtīgu pakalpojumu un atbalstīt mūsu klientus sarežģītās situācijās. Mēs palīdzam, iesakam un vadam pretim mērķim – biznesa digitālai transformācijai.”

DS_Stephen_CHADWICK_1“PLM Group ir uzticams partneris jau daudzu gadu garumā. Sperot soli uz priekšu un attīstot mūsu sadarbību, esam pārliecināti, ka PLM Group dažādie klienti izmantos, gūs labumu un novērtēs 3DEXPERIENCE platformas iespējas un stiprās puses. Būs interesanti vērot, kā pēc noteikta laika uzņēmumi izmantos radītās sinerģijas rezultātus,” skaidro Stīvens Čadviks (Stephen CHADWICK), Managing Director EuroNorth, Dassault Systèmes.

 

Uzziniet vairāk par PLM Group risinājumu Jūsu uzņēmumam. Spiediet šeit: Enovia

Par PLM Group
PLM Group ir lielākais Dassault Systèmes SOLIDWORKS partneris Ziemeļeiropā, kas apkalpo vairāk kā 5,000 klientu dažādās biznesa nozarēs Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Īslandē. Savus klientus, PLM Group apkalpo deviņās dažādās valodās veicinot to efektivitāti un produktu attīstību. Intuitīvi, augstas veiktspējas programmatūras risinājumi palīdz attīstīt 3D prasmi pārdot, projektēt, ražot, piegādāt un apkalpot produktus labāk, ātrāk un finansiāli izdevīgāk. PLM Group piedāvāto risinājumu raksturīga iezīme ir ātra ieviešana un īss atmaksas periods. Uzziniet vairāk www.plmgroup.lv

Par Dassault Systèmes
Dassault Systèmes – 3DEXPERIENCE, ir uzņēmums, kas nodrošina virtuālo realitāti uzņēmumu un cilvēku fantāzijas īstenošanai. Tie ir pasaules līmeņa risinājumi, kas transformē veidu kā produkti tiek projektēti, ražoti un atbalstīti. Dassault Systèmes risinājumi veicina iespēju un inovāciju attīstību, lai virtuālā pasaule spētu ietekmēt un uzlabot mūsu realitāti. Uzņēmums piedāvā risinājumus un rada produktu vērtību vairāk kā 220,000 dažāda lieluma un industriju klientiem vairāk kā 140 pasaules valstīs. Uzziniet vairāk www.3ds.com

 

Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!