“PLM Group” paplašina darbību, iegādājoties AS “CAE Consult Scandinavia” 

Šodien, 2023. gada 29. martā, “PLM Group” paziņo par “SOLIDWORKS” izplatītāja Norvēģijā “CAE Consult Scandinavia” iegādi ar nolūku paplašināt Norvēģijas CAD tirgus piedāvājumu, nodrošināt visaptverošu tehnisko kompetenci un apmierināt augošās klientu prasības. 
 
Minētā uzņēmuma iegāde ir loģisks solis, kura mērķis ir paplašināt piedāvājumu Norvēģijas tirgū. Gan “PLM Group”, gan “CAE Consult Scandinavia” klienti būs ieguvēji, jo zināšanu un uzņēmējdarbības jomu konsolidācijas rezultātā uzlabosies tehniskās kompetences un palielināsies klientu atbalsta aģentu skaits. Tādējādi veidosies uzņēmums, kas patiesi būs orientēts uz pielāgotu pakalpojumu sniegšanu augošā tirgū un veicinās vēl lielāka klientu skaita pievēršanos inovācijām. 
 
“PLM Group” ģenerāldirektors Larss Grīns (Lars Green) uzskata, ka uzņēmuma iegāde nostiprinās Norvēģijas CAD klientiem pieejamo piedāvājumu. Tā mēs viņiem nodrošināsim arī stabilu partnerību mainīgā un uz attīstību orientētā tirgū. 

Viņš saka: “CAD un PLM nozare pastāvīgi attīstās, un šī apvienošanās sniegs jaunas iespējas abiem uzņēmumiem. Mēs uzskatām, ka, apvienojot mūsu pieredzi un resursus, varēsim pilnībā veltīt sevi mūsu pieaugušās klientu bāzes apkalpošanai, tādējādi sniedzot klientiem iespēju sasniegt viņu novatorisko centienu mērķus.” 

“CAE Consult Scandinavia” vadītājs un dibinātājs Larss Kvendbo (Lars Kvendbø) turpinās darbu kopā ar jaunajiem īpašniekiem, lai nodrošinātu vienmērīgu pāreju līdz 2023. gada beigām. Viņš par apvienošanos saka: 

“Mēs uzticam uzņēmumu un savus klientus kvalificētam un stabilam īpašniekam, uz kuru var paļauties. Mēs, uzņēmumā “CAE Consult Scandinavia” strādājošie, attīstības tirgus pašreizējā situācijā saskatām nepieciešamību pēc lielākiem tirgus dalībniekiem. Apvienošanās ar “PLM Group” ļauj mums sniegt vēl lielāku vērtību gan mūsu klientiem, gan “CAE Consult Scandinavia” komandai.” 

Šī apvienošanās nozīmē, ka “PLM Group” un “CAE Consult Scandinavia” procesi un sistēmas tiks apvienoti. Klienti izmaiņas praktiski nejutīs. 

Pašreizējā “CAE Consult Scandinavia” tehniskā direktora Gunāra Olsena (Gunnar Olsen) skatījumā apvienošanās nāks par labu atbalsta pakalpojumiem un apmācību jomai: 

“Apvienojot mūsu organizācijas Norvēģijā, kļūsim par stabilu un uzticamu partneri visiem mūsu klientiem. Jaudas palielinājums nodrošina izcilu klientu atbalstu un mūsu kursu pasākumu koordinēšanu. Ieguvums ir arī lielas organizācijas aizmugure, kas ļauj mums izstrādāt lieliskus tehniskos risinājumus visiem klientiem. Mēs gaidām brīdi, kad būsim daļa no lielākas uzņēmumu grupas, taču vienlaikus vēlamies saglabāt savu unikalitāti un tuvās attiecības ar klientiem.” 

“PLM Group” un “CAE Consult Scandinavia” kopā ir vairāk nekā 60 gadu pieredze. Šī apvienošanās palīdzēs saglabāt personīgas saziņas praksi (cilvēkam ar cilvēku), kā arī CAD un PLM risinājumu individuālu piedāvājumu arī turpmāk. 

Par “PLM Group”  

“PLM Group” dod ražošanas uzņēmumiem iespēju būt inovatīviem. Mēs to darām, digitāli pārveidojot visu vērtību ķēdi, integrējot katru produkta dzīves cikla posmu, sākot ar izstrādi un beidzot ar tehnisko apkopi. Mēs esam daļa no Pronect AB – grupa ar vērtību veicinošiem tālākpārdevējiem. Pronect ietilpstošos uzņēmumus vieno viena kopīga misija: virzīt un veicināt nozari Ziemeļvalstu un Baltijas reģionos.

Jau vairāk nekā 25 gadus “PLM Group” sadarbojas ar “Dassault Systèmes SOLIDWORKS” kā vērtību pievienojošs partneris. Mums ir vietējie biroji Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Igaunijā un Latvijā, un mēs apkalpojam vairāk nekā 6000 biznesa klientu, kuri darbojas dažādās nozarēs.  

Par CCS  
Kopš 1991. gada “CAE Consulting Scandinavia” piegādā risinājumus mehānisku konstrukciju izstrādei klientiem Norvēģijā. Kopš 2003. gada uzņēmums nodrošina dizaina risinājumus un pakalpojumus, izmantojot “Dassault Systèmes” programmatūru. Šobrīd mums ir vairāk nekā 1000 klientu Skandināvijā un Baltijas valstīs. 

Papildu informācija: 
“PLM Group” ģenerāldirektors Larss S. Grīns +45 22108087  

“CAE Consult Scandinavia” vadītājs Larss Kvendbo 
 
www.plmgroup.eu