SOLIDWORKS 2023 trīs labākās funkcijas

SOLIDWORKS 2023

Vasara parasti asociējas ar pludmali, siltu laiku un gariem vakariem.
Mēs, SOLIDWORKS kopiena, visi zinām, ko tas nozīmē: beta versija!

Gaidot oficiālu programmatūras izlaidumu, vairākas nedēļas testēju un pētīju jauno beta versiju. Priecājos par iespēju dalīties ar savu viedokli par SOLIDWORKS 2023 labākajām jaunajām funkcijām, kas 2022. gada rudenī būs pieejamas ikvienam abonentam. 

Ietaupiet laiku, strādājot ar vairāku elementu daļām un izmantojot komandu pārvietot/kopēt

Ja kādreiz ir nācies strādāt ar vairāku elementu daļām un izmantot komandu Move/Copy Bodies, jūs noteikti zināt, ka šī funkcija ir jārediģē, lai varētu veikt izmaiņas. Un ziniet ko?! Izmantojot SOLIDWORKS 2023, izmēri tiks pievienoti automātiski un jūs varēsiet pārvietot komponentu, vienkārši mainot izmērus — tāpat kā visu pārējo.

Izmērus var izmantot un kontrolēt ar konfigurācijām, projekta tabulām un vienādojumiem.

Strādājot ar lokšņu metālu, jums vairs nav jāveic aprēķini un jānosaka izmēri  

Sheet metal symmetric

Lokšņu metāla režīmā tagad ir iespēja pievienot materiālu simetriski. Tas nozīmē, ka jums vairs nav jārēķina un jāmēra dažādi loki atkarībā no tā, vai tie atrodas skices līniju iekšpusē vai ārpusē. Tagad vienkārši koncentrējieties uz viduslīniju un ieslēdziet materiāla simetrijas funkciju — visi iekšējie rādiusi būs vienādi. Pārdomāti, vai ne?

Mazāk darba ar peli, strādājot ar lieliem mezgliem

Labāko es pataupīju beigām, jo šī funkcija ir viena no manām iecienītākajām. SOLIDWORKS ir uzklausījis mūsu lūgšanas un ir automatizējis komponentu ielādes izmantošanas procesu — tādējādi mazāk jālieto pele un darbplūsma ir vienmērīgāka.

Iepriekšējā versijā, pamatojoties uz savu pieredzi, mums bija jāizlemj, kad sākt izmantot funkciju Load component lightweight utt. SOLIDWORKS 2023 ir iespēja ļaut SOLIDWORKS automātiski atlasīt opcijas, ielādējot mezglus, atkarībā no aparatūras un modeļa sarežģītības.
SOLIDWORKS kontrolēs, vai komponenti ir jāatver vieglajā režīmā. 
Tas vairs nebūs jādara manuāli, atlasot opciju Set lightweight to resolved vai Set resolved to lightweight — SOLIDWORKS to kontrolēs fonā, un mēs varēsim koncentrēties uz projektu.

Taču neraizējieties — ja vēlaties to kontrolēt patstāvīgi, joprojām varat to darīt manuāli.

Vēl nedaudz noderīgas informācijas par SOLIDWORKS 2023

SOLIDWORKS Copy Settings Wizard ir pārdēvēts par SOLIDWORKS Settings Wizard, un tagad tam ir iestatījumu atiestatīšanas iespēja.
Instalējot un palaižot SOLIDWORKS jauno versiju datorā, kur instalēta kāda no programmatūras iepriekšējām versijām, jaunā versija automātiski nokopēs iepriekšējās versijas iestatījumus. Tagad ir iespēja ērti atiestatīt programmatūras noklusējuma iestatījumus.

Vai jums ir jautājumi par SOLIDWORKS? Nevilcinieties! Sazinieties ar mums, un mēs jums palīdzēsim. Lai uzzinātu vairāk jaunumu par SOLIDWORKS, skatieties mūsu YouTube kanālu.

Noskaties manu īso video par iepriekš minētajām funkcijām:

Vai vēlaties izmēģināt programmu SOLIDWORKS?

Piedāvājam jums bezmaksas izmēģinājuma versiju un iespēju izmēģināt programmatūru