SOLIDWORKS saīsnes jeb Shortcuts!

SOLIDWORKS piedāvā dažādas saīsnes ar kuru palīdzību ietaupīt nevajadzīgus peles klikšķus un kustības tādējādi vienkāršojot un paātrinot Jūsu darba plūsmu.Mēs esam sagatavojuši nelielu ceļvedi, kas palīdzēs Jums vienkārši un ērti orioentēties saīšņu pasaulē. Lejupielādēt to varat šeit: Shortcuts in SOLIDWORKS.

Kā arī, mūsu tehniskais konsultants Janne Keskinen ir apkopojis PDF failu ar SOLIDWORKS lietotāju izmantotākajām saīsnēm.

“Saīsnes, jeb Shortcuts ir izkaisīti dažādās programmatūras vietās, tādēļ bieži saņemam jautājumus par to, vai ir pieejams kāds saraksts, kurš apkopotu vienuviet saīsnes ar kurām lietotāji darbojas visbiežāk? Esam sagatavojuši šādu sarakstu, kuru varat lejupielādēt kā PDF failu. Izdrukājiet to un atstājiet sev uz galda, lai tālu nav jāmeklē, kamēr saīsņu lietošana kļūs par Jūsu ikdienu.”

PDF fails ar saīsnēm ir pieejams šeit >>>SolidWorks shortcuts

Sarakstā ir iekļautas saīsnes, kuras tiek veidotas visām programmatūrām vienādi, tomēr, ja nepieciešams varat definēt arī savas saīsnes nospiežot W* > uzrakstot Customize > nospiežot Enter. Izvēloties Keyboard cilni, variet definēt tastatūras komandu Shortcut(s) kolonā iepretim jūsu izvēlētai komandai, kas kalpos kā Jūsu saīsne. Ja definēsiet jau esošu saīsni, programmatūra Jūs par to brīdinās un norādīs, ka šāda saīsne jau tiek lietota.

shortcuts

*tastatūras taustiņš W pēc noklusējuma aktivizē komandu meklēšanas logu SOLIDWORKS augšējā labajā stūrī!