Svarīga informācija par SOLIDWORKS biznesa modeļa izmaiņām, kas sagaidāmas ar 2023. gada jūliju

Dassault Systèmes ir paziņojis, ka, sākot ar 2023. gada 1. jūliju, viņu uzņēmējdarbības modeļos tiks veiktas izmaiņas. Par izmaiņām un to, kā tās ietekmēs dažādas licences, lasiet šeit.

Dassault Systèmes ir paziņojis par gaidāmajām izmaiņām SOLIDWORKS CAD cenu veidošanā, kas stāsies spēkā visā pasaulē no 2023. gada 1. jūlija.

Izmaiņas CAD licencēs:

  • Jaunās SOLIDWORKS pastāvīgās licences: Visos jaunajos CAD licences abonementu pirkumos automātiski tiks iekļauti SOLIDWORKS Cloud Services – mākoņpakalpojumi.
    • Visām jaunajām SOLIDWORKS pastāvīgajām CAD licencēm iegādes brīdī būs nepieciešams divu gadu sākotnējais abonements ar mākoņpakalpojumu.
    • Abonementam ar mākoņpakalpojumu sekos tikai iekļautās mākoņpakalpojuma vērtības cenu paaugstinājums.

  • Jaunās un atjaunotās SOLIDWORKS termiņa licences: Visās jaunajās SOLIDWORKS CAD TERM licencēs un TERM licenču atjaunošanā automātiski tiks iekļauti SOLIDWORKS mākoņpakalpojumi.
    • Termiņa licencēšanas gadījumā cena palielināsies līdz daļai no iekļautās vērtības izmaksām.
  • Esošais abonements: Minētās izmaiņas neietekmē jūsu pašreizējās SOLIDWORKS CAD licences ar aktīvo abonementu, un cena nemainīsies. Tomēr jūs varēsiet elastīgi pāriet uz abonementu ar mākoņpakalpojumiem par nominālo samaksu.

Kas ir Mākoņpakalpojumi?

SOLIDWORKS mākoņpakalpojumi ļauj lietotājiem viegli koplietot un rediģēt failus bez lejupielādes, droši glabāt failus mākonī un pārvaldīt failus, neizmantojot dārgu tīkla infrastruktūru, kas tradicionāli saistīta ar datu pārvaldību.

Apskatiet, kā jaunajās SOLIDWORKS abonementa licencēs būs iespējams noņemt no ikdienas darbplūsmas ikdienišķus produktu izstrādes aspektus:

Sazinies ar mums

Mākoņpakalpojumu pievienošana ir vērtīgs Dassault produktu piedāvājuma uzlabojums. Tomēr mēs atzīstam, ka šīs izmaiņas ir neparedzētas izmaksas. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties apspriest, kā šīs izmaiņas varētu ietekmēt jūsu uzņēmējdarbību, aicinām sazināties ar mums.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums.

Zvaniet mums: +371 29574749 vai info@plmgroup.lv.

Vai vēlies uzzināt vairāk par mākoņpakalpojumu piedāvājumu?

Noskaties, kā mūsu mākoņdatu pārvaldības eksperti Christoffer Stokkebro un Anders Wentzel parādīs jaunus veidus, kā uzlabot efektivitāti, sadarbību un paātrināt darbplūsmu.