SOLIDWORKS Trial


Izmēģini SOLIDWORKS!

Izmanto visus SOLIDWORKS Premium piedāvātos rīkus un iespējas. Sāc darboties uzreiz – lejupielāde vai instalācija nav nepieciešama.

Piesakies bezmaksas izmēģinājumam

Simulation_Solution

 


 

⇑Iepazīsti SOLIDWORKS ⇑

Iepazīsti SOLIDWORKS iespējas

SOLIDWORKS piedāvā labākās 3D programmatūras un to rīkus, kas ļauj veidot, simulēt, publicēt un pārvaldīt savus datus. SOLIDWORKS produktus ir viegli apgūt un izmantot ikdienā darbojoties gan individuāli, gan komandā. Dizaina izveide norit veiksmīgāk, ātrāk, ekonomiskāk.

Esi jauns klients un neesi pazīstams ar SOLIDWORKS, vēlies novērtēt tikai specifisku produktu no SOLIDWORKS portfolio vai apsver iespēju mainīt savu jau esošo CAD sistēmu pret SOLIDWORKS – bezmaksas izmēģinājums ir tieši tas kas nepieciešams Tavam biznesam.

Vairāk kā 2.9 miljoni produktu dizaineri un inženieri pārstāvot vairāk kā 220 tūkstošus uzņēmumu visā pasaulē izmanto SOLIDWORKS, lai iedzīvinātu savas idejas!

3D DIZAINS – Ātri transformē jaunas idejas lieliskos produktos

Clock1

SIMULĀCIJA – Izmēģini savus produktus reālos darba apstākļos

Scale1

ELEKTRISKO SHĒMU DIZAINS – Kombinē elektrisko shēmu funkcionalitāti ar 3D modelēšanas iespējām

Bulb1

PRODUKTU DATU VADĪBA – Uzglabā datus vienuviet, lai pēc nepieciešamības atrastu un izmantotu failus, to daļas vai zīmējumus atkārtoti

Money pig

KOMUNIKĀCIJA – Veido saziņu, apvieno viedokļus un palīdz rast labāko risinājumu, par dažādām kompleksām produktu detaļām, ar komandas biedriem un partneriem

SOLIDWORKS PDM Standard

Kāpēc izvēlēties SOLIDWORKS 3D CAD?

  • Mācies un darbojies ātrāk ar intuitīvo 3D CAD sistēmu
  • Izmēģini savu ideju realitātē un pilnveido to jau izstrādes procesā
  • Veido savu komandu piesaistot izcilus inženierus

Trīs SOLIDWORKS 3D CAD priekšorcības

  1. Samazinās produkta izstrādes laiks
  2. Uzlabo darbinieku produktivitāti
  3. Nodrošina produktu ātrāku nokļūšanu tirgū

Piesakies bezmaksas SOLIDWORKS izmēģinājumam

Mēs apzinamies, ka pirms svarīgu un nozīmīgu produktu iegādes, ikviens vēlas to izmēģināt, lai saprastu vai tas ir ieguldīto līdzekļu vērts. Tad kadēļ, lai tas būtu citādi ar programmatūru? Šī iemesla dēļ, ir izstrādāta SOLIDWORKS bezmaksas versija. Aizpildi zemāk esošo pieteikuma reģistrācijas formu un pavisam drīz SOLIDWORKS bezmaksas izmēģinājuma programma būs pie Tevis.

Ko Tu iegūsti?

  • Pieeju visiem SOLIDWORKS Premium rīkiem un iespējām izmēģinājuma laikā
  • Sākt savu SOLIDWORKS izmēģinājuma periodu nekavējoties, neveicot papildus lejupelādi vai programmas instalāciju
  • Iespēju dalīties ar savu ideju realizēšanas procesu un tehniskās palīdzības atbalstu no PLM Group speciālistiem

Piesakies informācijai par mūsu bezmaksas produktu attīstības semināriem un vebināriem

Parakstties uz jaunumiem

About PLM Group

We make our customers more competitive by implementing solutions based on PLM software applications in their value chain.

PLM Group ApS
Phone +45 70 22 22 80
info@plmgroup.eu
https://plmgroup.eu/

PLM Group is the largest Dassault Systèmes SOLIDWORKS partner in Northern Europe. We serve 5000 customers from a wide range of industries in Sweden, Norway, Denmark, Finland, Estonia and Latvia.

Our business solutions are combinations of validated software applications and services adapted to specific customer needs. Common for all solutions is fast implementation and short payback time.

solidworks-logo-white
Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. offers complete 3D software tools that let you create, simulate, publish, and manage your data. SOLIDWORKS products are easy to learn and use, and work together to help you design products better, faster, and more cost-effectively.