SOLIDWORKS 2017

SOLIDWORKS 2017 – spēks, kurš Jums nepieciešams, lai veicinātu inovāciju

Iepazīstiet SOLIDWORKS 2017 jaunās funkcijas

Reģistrēties semināram

landingpage


SOLIDWORKS 2017 tuvojas

 

 

 

⇑ Apskati video no PLM Group SOLIDWORKS ievadpasākuma

SOLIDWORKS 2016 bija par to, kā uzsākt Jūsu uzņēmuma nākotni ENGINEERING 4.0 laikā un izveidot lielisku dizainu. Jaunā lietotāja saskarne, jauni rīki un uzlabota veiktspēja tiek apvienotas, lai palīdzētu paveikt darbu ātrāk un vienkāršāk.

Ar lielāku jaudu, veiktspēju, jaunām prasmēm radīt tehnoloģijas nekad nav bijis tik vienkārši izstrādāt un veidot dizainu, attīstības risinājumus, kā ar SOLIDWORKS palīdzību, kurus ir izvēlējušies vairāk nekā 3.1 miljons lietotāju visā pasaulē.

 

IEVIEST ATJAUNINĀJUMUS JAUNAS PRASMES, LAI RADĪTU TEHNOLOĢIJAS, tiešā veidā sāk radīt risinājumus tehnoloģijām – piemēram, PCB dizainam, elektromehānismiem un internetam – lai palīdzēt attīstīt dizainu inovāciju ekosistēmā.

DIZAINS– GARANTĒTA JAUDA UN VEIKTSPĒJA. Ar lielāku jaudu un veiktspēju SOLIDWORKS 2017 izveido rīkus un funkcijas, sniedzot iespēju ar uzlabotu tehnoloģiju palīdzību izpildīt darbu ātrāk.

APSTIPRINĀT INOVĀCIJU EKOSISTĒMU LIELAKIEM SASNIEGUMIEM DIZAINĀ. Produktu attīstības uzsākšana un pabeigšana sniedz ratificēšanu un simulāciju vizualizācju, analizi, kā arī risina un pārbauda dizaina funkcionalitāti pirmajam prototipam.

SADARBOJIES  – ATBLOĶĒJIET JEBKURU 3D MODELI, LAI UZSĀKTU DARBU AR SOLIDWORKS. SOLIDWORKS izmanto risinājumu pārbaudei, atklājiet jaunu, racionalizētu dizainu un novērsiet sķēršļus, strādājot ar 3. puses datiem.

VEIDO & PĀRVALDI –  DATU INTEGRĀCIJA NO PAŠA JĒDZIENA LĪDZ PAT RAŽOŠANAI. Datu integrācija no koncepcijas līdz ražošanai sniedz iespēju izmantot Jūsu tehniskos datus, lai izmantotu tos biznesa vajadzībām.


Kāpēc apmeklēt SOLIDWORKS 2017 ievadpasākumu?

Gūsti izpratni par to, kā var padarīt produkta dizaina procesu vēl produktīvāku ar jauno SOLIDWORKS 2017. Vai esi jau SOLIDWORKS lietotājs, kurš tiecās iemācīties ko jaunu, vai arī kāds kas vēlās ieviest 3D CAD biznesā, tad piesakies SOLIDWORKS 2017 ievadpasākumam.

Apskati SOLIDWORKS 2017

Uzziniet vairāk par SOLIDWORKS 2017 jaunumiem un lieliska dizaina izveidi. Vieglas kombinācija un plaša veida pielāgošana ļauj lietotājam iemiemācīties ātrāk, kā arī pieredzējuši lietotāji kļūst produktīvāki darbā.

Tīkls ar lietotājiem

Tīkli un sarunas aci pret aci ar SOLIDWORKS inženieriem un ekspertiem, kā arī satieciet citus lietotājus. Tiec uzklausīts – uzdod jautājumus un saņem atbildes uz tiem.

Atklāj risinājumus

Atklājiet integrētos risinājumus un iemācieties kā SOLIDWORKS spēj paplašināt analīzes, PDM, electrical design, tehniskās komunikācijas un 3D printēšanas spējas.


Vēlies uzzināt papildus informāciju par semināru? – Reģistrējies šeit

Parakstties uz jaunumiem

Par PLM Group

Mēs padarām klientus konkurentspējīgus, īstenojot risinājumus, kuri balstās uz PLM lietojumprogrammu vērtību skalu.

PLM Group Latvija
Jelgavas ielā 72
LV-1004, Rīga, Latvija
Phone +371 26 801 088
info@plmgroup.lv

PLM Group ir lielākie Dassault Systèmes SolidWorks partneri Ziemeļeiropā. Mēs strādājam kopā ar 5000 klientiem no dažādām nozarēm Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Igaunijā un Latvijā.

Mūsu biznesa risinājumi ir kombinācija no apstiprinātas programmatūras un pielāgota pakalpojuma klienta vajadzībām. Risinājums ir ātra īstenošana un īss atmaksas laiks.

solidworks-logo-white
Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. piedāvā 3D programmatūras, kas ļaujs veidot simulācijas, publicēt un pārvaldīt datus. SOLIDWORKS produktus ir viegli izmantot, iemācīties kā to pārvaldīt, lai izveidot labāku produktu īsākā laikā un ar draudzīgām izmaksām.