Vebināri un Pasākumi

Vebināri un Pasākumi

Mēs regulāri rīkojam vebinārus un pasākumus, lai sniegtu jums jaunāko informāciju. Uzziniet vairāk par SOLIDWORKS, virtuālo testēšanu, produktu datu pārvaldību, prototipu veidošanu, 3D drukas tehnoloģiju, 3DEXPERIENCE un daudziem citiem tematiem.

Vebināri drīzumā

Pašlaik nav gaidāmu notikumu

Nākamais pasākums:

No upcoming events at the moment.

Visi ieraksti

Mēs ierakstām visus savus vebinārus, lai jūs varētu noskatīties tos, kuri jums šķiet interesanti. Jau tagad gūstiet unikālu ieskatu par to, ko piedāvā mūsu eksperti un zināšanu līderi.

 • Padomi & Knifi ar Solidworks

  Lenarts Tinndahls ir aktīvs satura veidotājs SOLIDWORKS kopienā un ir saņēmis atzinību un vairākas balvas par saviem daudzajiem sasniegumiem, strādājot un daloties zināšanās par SOLIDWORKS. Iespējams, jūs viņu pazīstat no viņa populārās sērijas "Tinndahl's Tip from the Train", kas atrodama vietnē YouTube un LinkedIn.


  Tagad Jums būs iespēja dzirdēt viņa gudros domu graudus par programmatūru!

  Vebinārā parādīsim:
  1. Kā strādāt veiklāk skices režīmā
  2. Atlases rīka daudzie pielietojumi
  3. Savu īsceļu iestatīšana
  4. Izpratne par dimensiju lodziņu
  5. Jautājumi un atbildes — uzdodiet savus jautājumus un saņemiet eksperta padomus!


  Mēs garantējam,- šis vebinārs sniegs noderīgus padomus un palīdzēs ikdienas darbā ar SOLIDWORKS. Nevaram vien sagaidīt, kad atkal redzēsimies!

 • Catia mākonī – ideāls risinājums, lai uzlabotu jūsu darba efektivitāti

  Vai vēlaties uzzināt, KAS ir Catia un KĀ Catia var uzlabot jūsu un jūsu komandas darba sniegumu mākoņa platformā? Tad aicinam noklausīties Maksima un Viktora demonstrētos ieteikumus šajā video.

 • Padomi un Ieguvumi ar Solidworks Simulation

  Vēlaties uzzināt vairāk par funkcijām un īpašībām, kas uzlabos jūsu darba procesu ar SIMULATION? Reģistrējieties šīm 2 vērtīgām vebināra daļām.

 • Mākonī balstīta datu pārvaldība – no lietotāja skatu punkta

  Es esmu Jaako Ylikulä, eksperts, kurš palīdz uzņēmumiem attīstīties un ieviest jauninājumus, tā lai maksimāli izmantotu savu potenciālu. Pievienojieties man un manam kolēģim Juha Granlund šajā vebinārā, kurā mēs ar prieku iepazīstināsim jūs ar Timo Trogen no Celltech.

 • Padomi un ieteikumi darbā ar PDM

  Vai vēlies uzzināt vairāk par funkcijām un īpašībām, lai uzlabotu darbu ar PDM?

 • Kā mākonī balstīts risinājums var atrisināt biznesa izaicinājumus

  Vēlaties uzzināt, KĀ risināt problēmas ar IT izmaksu pieaugumu, savstarpējo sadarbību un globālo vidi?

  Atvēliet 15 minūtes šim vebināram un uzziniet, cik vērtīga ir mākonī balstīta PLM sistēma, kas ir pielāgojama jūsu uzņēmumam lielumam.

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu komandā ir aizrautīgas, zinātkāras un zinošas personības, kuru galvenā misija ir atrast jums visatbilstošāko risinājumu.

Aktuāla informācija tieši jūsu iesūtnē

Nelaidiet garām ekskluzīvus ekspertu padomus, labākās prakses un īpašos piedāvājumus – tieši savā iesūtnē. Reģistrējieties jau šodien!