Lenarts Tinndahls ir aktīvs satura veidotājs SOLIDWORKS kopienā un ir saņēmis atzinību un vairākas balvas par saviem daudzajiem sasniegumiem, strādājot un daloties zināšanās par SOLIDWORKS. Iespējams, jūs viņu pazīstat no viņa populārās sērijas “Tinndahl’s Tip from the Train”, kas atrodama vietnē YouTube un LinkedIn. Tagad Jums būs iespēja dzirdēt viņa gudros domu graudus par programmatūru!

Es esmu Jaako Ylikulä, eksperts, kurš palīdz uzņēmumiem attīstīties un ieviest jauninājumus, tā lai maksimāli izmantotu savu potenciālu. Pievienojieties man un manam kolēģim Juha Granlund šajā vebinārā, kurā mēs ar prieku iepazīstināsim jūs ar Timo Trogen no Celltech.

If your design doesn’t work in the real world, it’s a failure – a basic principle that every engineer wants to avoid, but how? Our customers use virtual testing to break through real-world challenges.

Starting a business from the ground up can be tough. How do you design a product, test it, prepare it for manufacturing and launch a business and brand – all on a shoestring budget? During this webinar, we will introduce the start-ups program and highlight its benefits.